Programma

  • June 2018

  • Tantra in Verbinding – met Henry

    Sunday, 03 June 2018
    , vanaf 17 uur
    - Saturday, 09 June 2018, na het ontbijt
  • Schilder Week – met Francis

    Sunday, 10 June 2018
    , vanaf 17 uur
    - Saturday, 16 June 2018, na het ontbijt
  • Osirisweek- met Menno en jeannette

    Sunday, 17 June 2018
    , vanaf 17 uur
    - Saturday, 23 June 2018, na het ontbijt
  • Tantra Touch met M&M

    Sunday, 24 June 2018
    , vanaf 17.00 uur
    - Saturday, 30 June 2018, na het ontbijt
  • July 2018

  • Familieweek

    Sunday, 01 July 2018
    , vanaf 17.00 uur
    - Saturday, 07 July 2018, na het ontbijt
  • vrouwen genietweek met Jeannette

    Sunday, 08 July 2018
    , vanaf 17 uur
    - Saturday, 14 July 2018, na het ontbijt
  • Zangweek met Aimée

    Sunday, 15 July 2018
    , Vanaf 17.00 uur
    - Saturday, 21 July 2018, na het ontbijt
  • tantra belevingsweek voor singles met Linda

    Sunday, 22 July 2018
    , vanaf 17 uur
    - Saturday, 28 July 2018, na het ontbijt
  • August 2018

  • Jouw Vrije Levensstroom week met Desideratum

    Sunday, 05 August 2018
    , vanaf 17 uur
    - Saturday, 11 August 2018, na het ontbijt
  • Vrouwentempel zomerweek met Kersti

    Sunday, 12 August 2018
    , van af 17 uur
    - Saturday, 18 August 2018, na het ontbijt
  • September 2018

  • Rock & Relax Retreat – Met Jente & Hanneke

    Sunday, 02 September 2018
    , vanaf 17.00 uur
    - Saturday, 08 September 2018, na het ontbijt