Programma

  • July 2020

  • Zangweek met Aimée

    Sunday, 19 July 2020
    , vanaf 17 uur
    - Saturday, 25 July 2020, na het ontbijt
  • massage verwen week voor singles door Linda

    Sunday, 26 July 2020
    , vanaf 17 uur
    - Saturday, 01 August 2020, na het ontbijt
  • August 2020

  • Tantra Touch door MJM

    Sunday, 02 August 2020
    , 17.00 uur
    - Saturday, 08 August 2020, na het ontbijt
  • Tantra Touch

    Sunday, 09 August 2020
    , vanaf 17.00 uur
    - Saturday, 15 August 2020, na het ontbijt
  • Liefdeslessen

    Sunday, 16 August 2020
    , 17.00 uur
    - Saturday, 22 August 2020, na het ontbijt
  • Ontmoeting met ‘Je Innerlijke Geliefde’

    Sunday, 23 August 2020
    , vanaf 17:00 uur
    - Saturday, 29 August 2020, na het ontbijt
  • Bezinningsweek door Gemma

    Sunday, 30 August 2020
    , 17.00 uur
    - Saturday, 05 September 2020, na het ontbijt
  • September 2020

  • Liefde voor mijzelf met Mariyanne

    Sunday, 06 September 2020
    , 17.00 uur
    - Saturday, 12 September 2020, na het ontbijt